Kadra

Gosia

Energiczna, radosna i pełna życiowej mądrości, potrafi być przewodnikiem nawet dla największych dziecięcych indywidualistów. 

Pracuje z dziećmi od ponad 10 lat i niezmiennie czerpie z tego naukę z bycia autentyczną, tu i teraz. Szacunek do drugiego człowieka jest dla niej kluczem do wszystkiego innego i jest podstawą do dobrego życia. Właśnie tego uczy naszych małych ludzi. 

Ma magistra z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz licencjat z pedagogiki specjalnej. Aktualnie studiuje integracje sensoryczną. 

Lubi podróże i te małe, i te duże, a baterie ładuje przebywając wśród natury.

Oliwia

_PTW9896 2

Wulkan pozytywnej energii, który potrafi wywołać uśmiech na każdej twarzy (małej i dużej 🙂 ). Jej wrażliwość i umiejętność słuchania sprawiają, że dzieci czują się ważne i mają odwagę być sobą. 

Absolwentka wydziału pedagogicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego ze specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Edukacją Włączającą. Jej pasją jest śpiew, muzyka i teatr (ukończyła szkołę muzyczną). Aktualnie studiuje muzykologię.

W wolnym czasie podróżuje i jeździ na nartach.

Jaśmina

Psycholożka i trenerka umiejętności społecznych. Dzięki temu, że jest z nami każdego dnia, pomaga zachować równowagę zarówno małym, jak i dużym. 

Subtelna, wnikliwa i nazywająca rzeczy po imieniu. W relacji z dziećmi (i nie tylko) stawia na szacunek i autentyczność. Inspiruje się pedagogiką Marii Montessori i Jespera Juula. 

W pracy stawia na rzetelną wiedzę psychologiczną i wciąż się uczy, jednak za najważniejszą lekcję uważa doświadczenie własnego macierzyństwa. 

W wolnym czasie czyta i odwiedza ukochane Mazury.

Kasia B.

Jej empatia i ciepło działają jak magiczna różdżka. Dziecięce smutki szybciej znikają, a przeżywana radość jest jeszcze bardziej szalona. Jest studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akedmii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Przez 10 lat udzielała się w ZHP, m.in prowadząc gromadę zuchową, organizując rajdy, biwaki i kolonie. Ukończyła kurs drużyn zuchowych, Sensoplastykę i Plastykę Ekspresywną.
Lubi spędzać czas wśród natury, czytać książki psychologiczne, uprawiać jogę, medytować i oglądać bajki Disneya.

Kasia W.

Pełna pomysłów i entuzjazmu, towarzyszy dzieciom w ich codziennym odkrywaniu świata. Jej cierpliwość i spokój są wsparciem w każdym dziecięcym problemie.

Jest studentką trzeciego roku Pedagogiki Specjalnej, ale ma już bogate doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnych grupach wiekowych.

Interesuje się terapią dziecięcą, a w wolnych chwilach pieczeniem ciastek, robieniem origami i przytulaniem kotki Lili.

Gosia

_PTW9929 4

Wrażliwa i silna zarazem. Miłośniczka zdrowego stylu życia. W jej słowniku nie ma określeń “za trudne”, czy “nie umiem”. Jako dziecko wyjechała do Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu język angielski jest dla niej jak polski. Swoje umiejętności przekazuje dzieciom poprzez zabawę. Bez presji, spontanicznie i z radością. W wolnym czasie czyta książki i uprawia sport.

Sylwia

_PTW9905 1

W obecności Sylwii każdy czuje się bezpiecznie i swobodnie. Jest prawdziwą mistrzynią komunikacji: uczy, jak budować autentyczne i dobre relacje, oparte na wzajemnym szacunku i współpracy. Lubi (i umie) robić coś z niczego, a jej najlepszymi nauczycielami zero-wastewego stylu życia są dzieci. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, aktualnie studiuje na Uczelni Korczaka. Od kilku lat zgłębia tajniki NVC i self-regu, jest specjalistką budowania bliskościowych relacji i bycia blisko natury. Wolny czas spędza najchętniej z rodziną (mężem i psem) w lesie.

Asia

_PTW9870 1

Silna osobowość, która pociąga za sobą innych ludzi. Mówi tak, że inni chcą słuchać. I słucha tak, że inni chcą mówić. Wrażliwa dusza, działaczka na każdym polu, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zaangażowanie to jej codzienność. Wie jak spełniać swoje marzenia. Kocha jogę, głębszy sens życia i swoich ludzi. Absolwentka AWF i SGH, ratowniczka medyczna. Założycielka Lykkeland.

Kasia

_PTW9879 4

Wrażliwa dusza, mocny umysł. Łatwo się nie poddaje, szuka rozwiązań, widzi szanse, a nie zagrożenia. Skupia się na tym, co dobre, co się udało. Szuka możliwości. Widzi i słyszy więcej, czuje mocniej. Wierzy, że wszechświat nam sprzyja i w lepszy świat dla małych ludzi. Wierzy, że wszystko ma swój sens… ukryty, odkryje. Ćwiczy jogę, a do podróży wróci. Absolwentka psychologii na swps i ekonomii na uw. Coach. Założycielka Lykkeland.