Witamy w naszym świecie!

Miło nam, że chcesz nas poznać

Nasza fascynacja skandynawskim podejściem do życia rozpoczęła się razem z przygodą z macierzyństwem. Macierzyństwem, które zaskoczyło nas nie tylko nieskończonymi pokładami miłości, ale również mnogością i intensywnością wyzwań. Z niepokojem zaobserwowałyśmy, że utarte schematy wychowawcze, przekazywane z pokolenia na pokolenie, nie zawsze są dla wspierająca, a wręcz potrafią być krzywdzące i stresujące.

Moment odkrycia skandynawskiego modelu wychowawczego był dla nas prawdziwym przebudzeniem. Coś, co czułyśmy i podświadomie wiedziałyśmy, że musi być słuszne, jest od wieków praktykowane przez najszczęśliwszych ludzi na świecie.

Postanowiłyśmy więc uczyć się od najlepszych, powoli zmieniać siebie i swoje podejście do macierzyństwa. Nic lepszego nie mogło nas spotkać, wreszcie poczułyśmy się wolne.Wierzymy, że dzięki tej zmianie możemy być szczęśliwsze, a świat (przynajmniej nasz mały, lokalny świat) może być piękniejszym miejscem.

Tak właśnie narodził się Lykkeland – z chęci dzielenia się szczęściem i wspólnego tworzenia lepszego (małego) świata.

 

Dołącz do nas!

Asia (mama Zosi i Bruna) i Kasia (mama Jasia i Mai)

 

ONAS

Nasza społeczność

Lykkeland to nie tylko wspaniałe miejsce dla Twojego dziecka, ale to również społeczność rodzin, które łączy podejście do rodzicielstwa i życia. Tworzymy sieć wzajemnego wsparcia, która jest źródłem pomocy w trudniejszych momentach oraz radości na co dzień. Świadomie pielęgnujemy relacje między nami bo wiemy, że to jeden ze sposobów na to, aby uczynić świat piękniejszym.